دسته: موتورهای گیرلس موتودرایو

motodrive

Motodrive تولید کننده پیشرو موتورهای کششی گیرلس است که دفتر مرکزی آن در Suzho چین واقع شده و خود را ملزم دانسته که طیف گسترده ای از محصولات خود را با راه حل های راندن با فناوری پیشرفته اختصاص دهد .
Motodrive کاملا نسبت به نوآوری متعهد و تمرکز خود را بر کیفیت و خدمات پس از فروش منعکس کرده است . در فرایند تولید از پیشرفته ترین تجهیزات سراسر جهان استفاده شده و کاملا تحت مدیریت مناسب قرار گرفته است که از زمان تاسیس موجب پیشرفت سریع و پایدار شده است.
در سال ۲۰۱۸ کارخانه با تولید 60.000 دستگاه و فروش و نصب آن در داخل و خارج از کشور به رکورد جدیدی دست یافت و این تعداد هم اکنون در حال افزایش است.
Motodrive همواره با به کارگیری استعدادها و تلاش برای رسیدن به بالاترین راندمان ، اشتیاق به ارائه محصولات برتر به مشتریان را نشان داده و همچنان به پیشرفت برای رسیدن به رتبه یک تولید کنندگان پیشرو در جهان ادامه می دهد.

جذابیت ، نوآوری و همیشه یک قدم جلوتر بودن ، این آرزوهای شرکت در زمینه موتورهای گیرلس و فناوری آسانسور است . این شرکت از زمان تأسیس به کارهای بزرگی دست یافته است . موتودرایو مکانی پر از اختراعات منحصر به فرد برای بهره مندی مشتریان در قالب محصولات درجه یک است. استانداردهای بالا در برنامه های رشد هدفمند ، از مؤلفه های اصلی و برنامه های اساسی کارخانه میباشد
طراحی مسطح و همچنین نصب ماشین بر روی ریل های راهنما اجازه می دهد تا ابعاد مطلوب کابین فراهم شود . ترمز تست شده می تواند به عنوان وسیله ایمنی برای جلوگیری از حرکت کنترل نشده کابین به سمت بالا و جلوگیری از حرکت ناخواسته کابین استفاده شود.